Fotó: Lénárt Márton/handballeger.hu
Nem tudták tartani a tempót az egriek Csurgó ellen.

A sokkal dinamikusabban kézilabdázó Csurgói KK együttesével nem tudta felvenni a versenyt az Eger SBS Eszterházy, amely végül ötgólos különbséggel maradt alul a somogyiakkal szemben. A férfi NB I 19. fordulója kevés sikert tartogatott a mieink számára.

Az álmoskás kezdést gólokkal büntette az összecsapásra alaposan feltüzelt vendégcsapat. Alig telt el hat perc a mérkőzésből, máris 1–6-os állás szerepelt az eredményjelzőn.

Lendületre kapott a Csurgó, az általuk diktált tempóba pedig sok esetben kikényszerítetlen hibákat vétettek a hazaiak. A 20. percben már azt tapasztalhattuk, hogy egy híján tízgólosra (6–15) nőtt a somogyiak előnye. Robogott a CSKK, az egriek játéka pedig továbbra is akadozott.

A mérkőzés további részleteiért klikkelj IDE!