zf-eger1-3
Erdélyi Balázs, Hosnyánszky Norbert és Kovács Gergő vitte a prímet a második negyedtől a már elbizonytalanodó Hannover ellen.

Erősen kezdtek a házigazda egriek: rögtön az első támadásnál emberelőnybe kerültek, amit Erdélyi Balázs értékesített. A következő akciónál Borisz Vapenszki lőtte szét messziről a felső lécet, de úgy is fogalmazhatunk, adott gólpasszt Erdélyinek, aki a kipattanót megszerezve, öt méterről lőtt a félig-meddig üresen tátongó kapuba (2-0).

A vendégek folyamatosan zárkóztak fel, a mienknél szaporodtak a személyi hibák, de a félidőben még így is 3 gólos előnnyel vezetett az Eger (7-4).

Bár a második játékrész gólszegényebb volt, mégis örülhettek az egriek: a meccs embere, Erdélyi Balázs ugyanis negyedik gólját is megszerezte egy ötméteresből, Kovács Gergő pedig szintén elérte a mesterhármast.

ZF-Eger – Waspo 98 Hannover: 10-7

A meccs részleteiről az egrivizilabda.hu portálon olvashatsz.